Mirë së erdhet në webfaqen MuzikaTallava.Info.Se  Muzikë pa fund... 
01. Djansever - Soske (Dza Hovav).mp3

02. Djansever - Sakati (Duet Ahmet).mp3

03. Djansever - Matile Sarine.mp3

04. Djansever - Ov Sikavga Man Te Mangav.mp3

05. Djansever - Amin Amin.mp3

06. Djansever - O Mursa Asavke Tane.mp3

07. Djansever - Dubi Dubi.mp3

08. Djansever - O Roma Gurbetja (Duet Ahmet).mp3

09. Djansever - Konkurencija.mp3

10. Djansever - Belja Mangipaskiri.mp3

11. Djansever - Tu Sijan.mp3

12. Djansever - 100 Djene (Duet Enco).mp3

13. Djansever - Hazeri Bojrake.mp3

Edmond Kosova dhe Jashar Kosova(1).mp3

Edmond Kosova dhe Jashar Kosova (2).mp3

Edmond Kosova dhe Jashar Kosova (3).mp3

Edmond Kosova dhe Jashar Kosova (4).mp3

Edmond Kosova dhe Jashar Kosova (5).mp3

Edmond Kosova dhe Jashar Kosova (6).mp3

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Davut Guloglu-Ah Oy Oy.mp3

Davut Guloglu-Ay Isigim.mp3

Davut Guloglu-Bir Daha.mp3

Davut Guloglu-Cayir Bicerim.mp3

Davut Guloglu-Cilesun.mp3

Davut Guloglu-Dortluleri Yakalim.mp3

Davut Guloglu-Dur Biraz.mp3

Davut Guloglu-Git Git.mp3

Davut Guloglu-Kopalim Bari (2 Versiyon).mp3

Davut Guloglu-Yalanina Dolanina.mp3

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Muharrem Ahmeti - albumi i ri 2009

Floriani - Kur jam kan ni vakt i ri

Ernimi Tallava 2009 ere

Vani - Tallava 2009

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
01.Besimi 2009 Ulqin.mp3

02.Besimi 2009 Ulqin.mp3

03.Besimi 2009 Ulqin.mp3

04.Jetoni Vogel - Besimi 2009 Ulqin.mp3

01.Sulltani - Lumi - Remzia - Tallava në ferizaj 2009.mp3

02.Sulltani - Lumi - Remzia- Tallava 2009 në Ferizaj.mp3

03.Sulltani - Lumi - Remzia - Tallava në ferizaj 2009.mp3

------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Ernim - Jasha Ruzhdi Jasha me Beharin Hit 09.mp3 13:00 min

Ernimi & Ruzhdija & Behari Hit 2009.mp3 18:00 min

Ernimi dhe Mandi - Tallava.mp3 10:00 min

Dj-Gzimi ft Jeff - Kiss Me Through The Phone RMX (Shqip ritem).mp3

Gazmend Rama - Nese ne zemer.mp3

Gazmend Rama - 1000 e nje vjet te kam dashuru.mp3

Gazmend Rama - Mora rrugen per gurbet.mp3

ARSIM KOSVA JASHA LIFI JASHA.mp3

Buqe Rama - Dasma.mp3

Gazi & Buqe Rama - Le te roje dashurija.mp3

Buqe Rama - Mesazh i fundi.mp3

Duli - Bonma hallall moj nane.mp3

Duli - Hajde moj princeshe 2009.mp3

Duli - Dy here dashurohem 2009.mp3

Tuna & Meda & Geti - Hit.mp3

Geni - Tallava me kall.mp3

Geni - Hajde sa shyret.mp3

Geni - Po vin krushqit.mp3

Avdullah Gjergjani - Dridhe Trupin pak ma shume.mp3

Avdullah Gjergjani - Para dhjet vite.mp3

Avdullah Gjergjani - Vajzat ne chat.mp3

01.Dyli&Grupi Emersona Tallava.mp3

02.Dyli Defrimi Tina Bahria Elmia Grupi-EmErsona - Hajt moj dashno.mp3

03.Defrim - Grupi Emersona -Kaniher me vjen me qa.mp3

Ardiani - Këng dashnis (Rome) 2009.mp3

Azizi - Tallava koktell 2009.mp3

Djan Sever - Potpuri (Rome - Shqip) 2009.mp3

Djan Sever - Potpuri (Turqe - Rome).mp3

Ernimi - Tallava Live 2009.mp3

Hysen trubareva - Afër dekës jam Live 2009.mp3

Muzhde - Kënge tyrqe 2009.mp3

Muzhde - Tallava (Rom - Alb) 2009.mp3

Nijazi Boneshta - Pom thu mu grun me leshu Live 2009.mp3

Orhani - Me futon të bardh Live 2009.mp3

Qita - O Papuqe kosovsko Live 2009.mp3

Qita - Tallava (Rome) 2009.mp3

Remzi Gjakova - Këng dashnis (Rome) 2009.mp3

Sevcet Gio Style - Dallavere Live 2009.mp3

Sevcet Gio Style - Pare pare Live 2009.mp3

Sulltani - Qajin kur t'ma qitsh.mp3

Sulltani dhe Djali i tijë - Tallava live 2009.mp3

Ermini - Gilavella ( Albumi 2008).mp3

Ermini - tallava(Shqip,Bullgarisht&Tyrqe).mp3

Fidani-Vogel - E Kam Nzon Nje Femer 2009.mp3

Fidani-Vogel - Largo 2009.mp3

Fidani-Vogel-Ngjiten Kona 2009.mp3

Remzija&Naseri - Super saksafon valle.mp3

Sebo&Sunaj - Violin me violin këngë dasmore.mp3

Sunaj - Valle me Violin në Shkup.mp3

Valle Rome (Turke)- Aman Dale.mp3

Sulltan Hajolli - Jasha Sulltan Tallava 2009.mp3

Sulltan Hajolli - Of of jasha Tallava 2009.mp3

Sulltani Live në Ulm 2008.mp3

Cita& Sevcet Gio Style - Valle (Gajden).mp3

Kängë Dashnie (157592 KB)

Cita&Sevcet Gio Style ( Give me that) tallava 2009.mp3

Sevcet Gio Style - (Give me that Remix)2009

Cita&Sevcet Gio Style - Reggatoan tallava 2009.mp3

Sevceti & Skenderi& Qita - Tallava 2009.mp3

Sevcet Gio Style & Qita Turbo Hit 2009.mp3

Sulltan Hajolli - Tallava me def 2009.mp3

Sultan Hajolli - Tallava 2009.mp3

Mandi - Dade Dade 2009

Mandi - Kam mallë në shpirt 2009

Mandi - ley ley 2009

Mandi - Si një Lule 2009

Remzi Gjakova dhe Naseri - Tallava 2009.mp3

Sunaj - Tallava valle në syneti të Sulltan hajollit.mp3

Valton Krasniqi - Tallava në syneti të Sulltan Hajollit.mp3

Besim - Tallava ( Hajde hajde knojna).mp3

Buqja-Lumi-Ernimi - Hot Tallava 2009.mp3

Buqja-Lumi-Ernimi - Lumi - Hot tallava.mp3

Ernimi - Tallava 2008.mp3

0Ernimi - Tallava me def 2008.mp3

Remzi Gjakova dhe Naseri - Tallava me def 2009.mp3

01.Bekimi&Besimi - Tallava .mp3

02.Bekimi&Besimi - Tallava 2009.mp3

03.Bekimi&Besimi - Tallava me def.mp3

04.Bekimi&Besimi - Tallava me def.mp3

05.Bekimi&Besimi - Tallava hit.mp3

06.Bekimi&Besimi - Tallava hit.mp3

Arsimi & Petriti - Tallava (Give meThat) 2009.mp3

Arsim Kosova - Qikat e Prizrenit 2009.mp3

Arsim kosova - Shum e leht ( Gjuhen Rome).mp3

Arsim Kosova - Tallava 2009.mp3

Arsim Kosova - Me kujtohet ajo ditë.mp3

01.Arbeni-Nexha-Masari- Valle Argetuse.mp3

02.Arbeni-Nexha-Masari - Tallava me defa.mp3

03.Arbeni-Nexha-Masari - Tallava i mbusha 20 vjet.mp3

01.Fidani Dhe Avni Tallava.mp3

02.Fidani Dhe Avni - Kralicat (Live).mp3

03.Vellerzznit Gjergjant Live Baby Crazy (Timberland).mp3

04.Avni Berisha - DER Tag.mp3

05.Arbeni - Tallava SHUM E FORT.mp3

06.Fidani& Avni Album Presentation(4këngë).mp3

07.Fidani Dhe Arbeni Tallava (1).mp3

SÊSHPEJTI jemi duke e ngarkuar

09.Vellerzznit Gjergjant Live Ferasy Katastrofa.mp3

10.Fidani&Avni Whisky Cola Live & tallava.mp3

11.Fidani&Avni - Gjdo mengjes Live.mp3

12.Dj Kt Blahm Balkan tape.mp3

13.Dj Kt Blahm House Tape.mp3

14.Avdullah Gjergjani - Lule Luje vallen ti.mp3

Daim Lala - Party Party 2009.mp3

Florjani - Ndahet zemra.mp3

Gjengis Veshall- Valle Dasmash me Vjolin.mp3

Këngë Magjupisht - Manglam tu.mp3

Oro - Dzipsi Bend - Give me that ( saksafon).mp3

Valle Dasmash Hit ( Shaban Quni).mp3

Valle Dasmash - Vallja e Tortes Live për martes.mp3

Valle Arabe Orjental SHUM E FORT.mp3

Avdi Mjeku -Hajde luj o shpirti jem.mp3

Tallava Gëzuar 2009 - Jasha Jasha.mp3

Valle Gazmore hit 2008-09.mp3

Bekimi - Live Tallava në Suboticë.mp3

Rifati - Potpuri dhe Tallava Live në Suboticë.mp3

Rifati&Agroni - Live Tallava në Suboticë.mp3

Bekim Ork Tina - Mos u bë tradhtare.mp3(EXTRA)

Bekim Ork Tina - O Gurbet Gurbet.mp3(EXTRA)

01.Nazmi Makreshi - Tutbo tallava 2008.mp3

02.Nazmija Makreshi - Tallava 2008.mp3

03.Nazmija Makreshi -Tallava me defa 2008.mp3

04.Nazmija Makreshi -Tallava me defa (2) 2008.mp3